Przeróbki · Rękodzieło · Szycie

Pudełko z wkładem

Dziś będzie chwalipost, czyli króciutko 🙂 Pudełko z wkładem, które Wam dziś pokażę powstało już jakiś czas temu, ale dopiero teraz je pokazuję:). Zrobiłam je na specjalną prośbę, jako organizer na biurko. No więc, bez dłuższych wstępów oto i one…

Ta daa:)

karton obszyty materiałem z wkładem
karton obszyty materiałem z wkładem

Pudełko, które tu widzicie to zwykły kartonik obszyty materiałem. A ci z Was, którzy czytali choć część moich wcześniejszych postów, domyśla się już, że materiał, który wykorzystałam do obszycia pudełka to np. stara koszula, spódnica itp. Tak jest i tym razem. Bardzo lubię takie rozwiązania. Lubię tworzyć coś nowego z rzeczy już nie używanych. Takie drugie życie rzeczy^^

pudełko z wkładem
pudełko z wkładem

Jak obszyć pudełko materiałem już pokazywałam we wcześniejszym poście. Tu macie link https://brzostula.pl/szycie/obszyc-pudelko-materialem/ zerknicje sobie:).

pudełko z wkładem
pudełko z wkładem

Spróbujcie. Zwykły kartonik i kawałek niepotrzebnego materiału a może powstać ciekawy koszyczek na drobiazgi, do pokoju, do łazienki czy na biurko.

Wyżej podałam link do tutorialu mego autorstwa, jak obszyć pudełko materiałem. A tutaj macie drugi link w którym możecie zobaczyć jak krok po kroku zrobić wkład do takiego pudełka.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.