Szycie

Torba na zamówienie siostry

Dziś nie pokażę nic nowego:p Postanowiłam pochwalić się ostatnim moim wytworem, aczkolwiek szytym na zamówienie:)

Jakiś czas temu siostra poprosiła mnie o uszycie torebki do pracy, która pomieściłaby jej wszystkie potrzebne drobiazgi. Typowa kobieta, jaka by torebka nie była, zawsze jest za mała, żeby wszytko pomieścić…wiadomo:)

Nie ma dużo zdjęć. Szyłam ją tak samo jak torby typu Tote bag w poprzednich postach. Jedyną różnicą jest to, że sis chciała kieszonkę w środku, więc taką dostała:) Pierwszy raz szyłam taką kieszonkę i przyznam nieskromnie, że wyszło bardzo dobrze:)

Na kieszonkę użyłam tego samego materiału co na całą poszewkę torby. Wymierzyłam i wycięłam prostokąt wielkości dwa razy większej niż miała być planowana kieszonka. Złożyłam na pół lewą stroną do środka. Przyłożyłam w wybranym miejscu na poszewce, tak by złożony brzeg był u góry poszewki i przypięłam szpilkami, zakładając brzegi kieszonki do środka i przyszyłam. Oczywiście wzmocniłam szew u góry kieszonki, przeszywając kilka razy do przodu i do tyłu.

kieszonka w torebce
kieszonka w torebce

Nie robiłam zdjęć jak ją przyszyć krok po kroku. Wydaję mi się, że opis wystarczy i sobie poradzicie:)

A tak wygląda w środku.

kieszonka już w gotowej torebce
kieszonka już w gotowej torebce

Jak już napisałam resztę torebki uszyłam tak jak w poprzednich postach. Jeśli jesteście ciekawi zapraszam do przeczytania wcześniejszych postów.

torebka tote bag z prawej strony
torebka tote bag z prawej strony
i torebka z lewej strony
i torebka z lewej strony

Materiał na torebkę sis wybrała sama, tak samo jak to, by na dnie torebki znajdowały się ciemniejsze kolory. Tak jest zdecydowanie bardziej praktycznie:) Sis zadowolona a przede mną kolejne szycie na zamówienie.

Już niedługo zobaczycie efekty:)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.